WOOCOMMERCE

5 STARS PRODUCTS

Products with all positive feedbacks

Eames Plastic Side Chair

تومان229
Consequat a scelerisque suspendisse vel et eget eu vitae adipiscing nibh scelerisque semper cum adipiscing facilisis adipiscing est accumsan lorem vestibulum. Aliquet mus a aptent ullam corper metus accumsan. Habitasse a purus nec ipsum a urna ac ullamcorper varius metus blandit posuere.

ساعت سونتو M5 MEN BLACK

ساعت سونتو M5 MEN BLACK SS018466000 ساعت M5 مردانه مشکی راهنمای چند منظوره برای تمرین های ورزشی چندگانه ساعت تمرین

SUUNTO CORE Extreme Edition Silver

تومان2,850,000 تومان1,900,000

با اطلاعات و کارکرد دقیق، شما می توانید در برخورد با بزرگترین چالش های طبیعی موفق بیرون بیائید. Suunto Core اطلاعات را برای شما ایجاد می کند، اما نحوه و روش روبرو شدن با طبیعت به شما بستگی دارد.

هر کجا که شما در موقعیت یک فعالیت ورزشی در فضای باز قرار بگیرید، Suunto Core اطلاعات دقیق و قابل اعتماد را برای ارزیابی دقیق محیط به شما ارائه می کند.

اسپارتان اسپرت مشکی با نوار ضربان سنج قلب

تومان2,995,000 تومان2,800,000
ساعت شیک و مستحکم مولتی اسپرت جی پی اس دار با صفحه نمایش لمسی رنگی همراه با سنجش ضربان قلب

ساعت گارمین Fenix3 سافایر

- آنتن  EXO دارای جهت مناسب، با قابلیت دریافت ماهواره های جی پی اس/گلوناس، و توانایی بیشتر از جی پی اس به تنهایی، در محیط های چالش برانگیز - صفحه نمایش نیم اینچی رنگی گارمین با قابلیت مشاهده در زیر نور خورشید همراه با شیشه مقاوم سافایر (ضد خش) گنبدی شکل - ویژگی های تمرین های تناسب اندام مانند دویدن دینامیکی پیشرفته با نوسان عمودی و نسبت عمودی، VO2 max، توصیه های برگشت به حالت اولیه و موارد دیگر¹ - ویژگی های مسیریابی در فضای باز مانند قطب نمای سه محوره، ارتفاع سنج، فشارسنج و ویژگی TracBack (برگشتن از روی مسیر طی شده) -  پلتفرم Connect IQ سازگار شده برای شخصی سازی صفحه نمایش ساعت و فیلدهای اطلاعات، ویجت ها و برنامه های کاربردی

کیت سرویس سنسور دوچرخه سونتو

تومان500,000

کیت سرویس سنسور دوچرخه سونتو

قطعات یدکی و کیت باتری سنسور دوچرخه سونتو کیت سرویس دوچرخه سونتو، شامل یک باتری 2032 سنسور دوچرخه، یک درپوش باتری سنسور دوچرخه و یک واشر اورینگ ، یک آهنربا با بست زانویی برای کادنس ، یک آهنربای چرخنده برای سرعت و مسافت و همچنین یک بند لاستیکی و بست های پلاستیکی برای اتصال سنسور به قاب دوچرخه

To set a product rating go to the desired product page and leave a comment for it with the maximum rating of 5 stars.